نمایندگان فروش برتر از کارخانه چینی‌کُرد بازدید کردند.

نمایندگان فروش برتر از کارخانه چینی‌کُرد بازدید کردند

نمایندگان فروش برتر چینی‌کُرد در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ از کارخانه و خطوط تولید چینی‌کُرد بازدید کردند.

این رویداد با هدف آشنایی نمایندگان فروش با فرآیندهای تولید محصولات چینی‌کُرد از جمله توالت‌ فرنگی و توالت ایرانی و روشویی‌ها برگزار شد؛ همچنین برای آگاهی بیشتر افراد حاضر در رویداد، به معرفی دستاوردها و توانمندی‌های اخیر شرکت چینی‌کُرد در زمینه تولید محصولات چینی بهداشتی پرداخته شد.

چینی‌کُرد دستاوردها و توانمندی‌ها

چینی‌کُرد از نظر ظرفیت تولید، بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی در کشور محسوب می‌شود و نقش مهمی در صنعت چینی بهداشتی ایران ایفا می‌کند.

چینی‌کُرد با همکاری بیش از ۶۰۰ نیروی متخصص و مدیران حاذق ایرانی، می‌کوشد محصولاتی با بالاترین درجۀ کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع به مشتریان خود تحویل دهد و سبک زندگی آنان را بهبود بخشد.

بالاترین درجۀ کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع در تواید محصولات چینی بهداشتی

بالاترین درجۀ کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع در تواید محصولات چینی بهداشتی

در صنعت چینی بهداشتی بعضی از محصولات تولید آسان‌تری دارند و بعضی از محصولات تولید سخت‌تر.

تولید محصولات سایز بزرگ مانند زیردوشی‌های سرامیکی، روکابینتی‌های کشیده یا روشویی‌های دیواری بزرگ‌سایز توانی است که چینی‌کُرد را در کنار برندهای بزرگ دنیا قرار داده است.

رویکردهای جدید چینی‌کُرد در طراحی محصولات

نمایندگان فروش در این رویداد ضمن بازدید از خطوط تولید، با رویکردهای جدید چینی‌کُرد در طراحی محصولات، کنترل کیفیت، طرح‌های توسعه و برنامه‌های آتی بازاریابی شرکت، که بعدها بیشتر به آن خواهیم پرداخت آشنا شدند؛ همچنین با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

رویکردهای جدید چینی‌کُرد در طراحی محصولات

رویکردهای جدید چینی‌کُرد در طراحی محصولات

بازخورد نمایندگان فروش

در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ با هدف دریافت بازخور نمایندگان فروش در خصوص محصولات و خدمات برگزار شد و موضوعات مطرح شده مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

و در پایان رویداد بازدید نمایندگان فروش برتر از کارخانه چینی‌کُرد

بازدید از مکان‌های تاریخی و دیدنی کرمانشاه مانند بیستون، غار قوری قلعه و طاق بستان، بخش پایانی این رویداد بود که با همراهی تعدادی از همکاران شرکت و نمایندگان فروش انجام شد.

جمع‌بندی

در این رویداد که با همراهی جمعی از نمایندگان فروش برتر چینی‌کُرد در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد برگزار شد، این نمایندگان با فرآیندهای تولید محصولات، دستاوردها، توانمندی‌ها، رویکردهای جدید در طراحی محصولات، کنترل کیفیت، طرح‌های توسعه و برنامه‌های آتی بازاریابی چینی‌کُرد آشنا شدند؛ همچنین با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

 

برای ارتباط با نمایندگان فروش چینی‌کُرد می‌توانید از قسمت از کجا بخریم در منوی پشتیبانی اقدام فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *