بازدید از کارخانه چینی‌کُرد، بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی ایران

مسئولین استان کرمانشاه از بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی ایران بازدید کردند

جمعی از مسئولین استان کرمانشاه در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ از کارخانه چینی‌کُرد، بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی ایران بازدید کردند.

بازدید از کارخانه چینی‌کُرد

در این بازدید که در فضایی دوستانه انجام شد مسئولین استان با مشاهده خطوط تولید و سایر واحدهای کارخانه چینی‌کُرد در جریان روند توسعه شرکت، توجه به بازارهای جدید داخلی و خارجی و همچنین تولید محصولات بروز و باکیفیت قرار گرفتند.

بعلاوه آخرین دستاوردهای شرکت در زمینه طراحی و تولید محصولات جدید چینی بهداشتی، صادرات و توسعه کارخانه، برای مسئولین محترم استان کرمانشاه که در این بازدید حضور داشتند تشریح شد.

دستاوردهای شرکت در زمینه طراحی و تولید محصولات جدید چینی بهداشتی

دستاوردهای شرکت در زمینه طراحی و تولید محصولات جدید چینی بهداشتی

مختصری درباره چینی‌کُرد

شرکت چینی‌کُرد یکی از کارخانه‌های مدرن و مجهز تولید چینی بهداشتی در ایران است؛ از نظر ظرفیت تولید، بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی در کشور محسوب می‌شود و نقش مهمی در صنعت چینی بهداشتی کشور ایفا می‌کند.

کارخانه چینی‌کُرد در شهرک فرامان کرمانشاه قرار دارد و با استخدام مستقیم ۶۰۰ نفر نیروی بومی سهم مناسبی در توسعه اشتغال استان کرمانشاه ایفا کرده است. چینی‌کُرد با همکاری نیروهای متخصص و مدیران حاذق ایرانی، همواره می‌کوشد محصولاتی با بالاترین درجۀ کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع به مشتریان خود تحویل دهد و سبک زندگی آنان را بهبود بخشد.

محصولات چینی‌کُرد

محصولات چینی‌کُرد شامل:

است که علاوه بر تامین نیاز داخلی، بخشی از محصولات آن در بازار کشورهای خاورمیانه نیز عرضه می‌شود.

مسئولیت اجتماعی چینی‌کُرد

مسئولیت اجتماعی چینی‌کُرد

مسئولیت اجتماعی

چینی‌کُرد مسئولیت اجتماعی خود را از این چهار طریق ایفا می‌کند:

  1. کمک به بهبود سبک زندگی مردم
  2. توجه به محیط زیست و سازگاری با آن
  3. توجه به سلامت کارکنان و کاربران
  4. و توجه به توسعه جوامع اطراف

این بازدید با حضور جناب آقایان باباخانی معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه، موشاخانی سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری، مروی دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت و مدیران و نمایندگانی از اداره کل صمت استان، اداره کل کار و تامین اجتماعی، اداره دارایی، بانک صنعت و معدن و… انجام شد.

جمع‌بندی

در این بازدید که تعدادی از مسئولین محترم استان کرمانشاه حضور داشتند، توسعه شرکت، توجه به بازارهای جدید و تولید محصولات بروز در چینی‌کُرد، همچنین آخرین دستاوردهای شرکت در زمینه تولید محصولات جدید، صادرات و توسعه کارخانه برای این افراد تشریح شد.

هر سوال، انتقاد یا پیشنهادی دارید از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید، با افتخار پاسخگوی سوالات و پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

 

همچنین این خبر را می‌توانید در رسانه‌‎هایی مثل تسلاپرس، صنعت و بازار پرس، کسب‌و‌کار نیوز، ایلنا و ایسنا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *