سرویسکاران از کارخانه چینی‌کُرد بازدید کردند

سرویسکاران از کارخانه چینی‌کُرد بازدید کردند

تعدادی از سرویسکاران مجرب، در روزهای ۳۰ اردیبهشت تا ۱ خرداد ماه در رویداد بازدید از خطوط تولید چینی‌کُرد، میهمان کارخانه چینی‌کُرد بودند.

بازدید سرویسکاران مجرب، از کارخانه چینی‌کُرد

هدف از این رویداد، معرفی توانمندی‌های تولید چینی‌کُرد، معرفی فرآیند خدمات مشتریان چینی‌کُرد و آشنایی با خطوط تولید محصولات چینی‌کُرد، از جمله توالت‌های فرنگی، توالت‌های آسیایی، روشویی‌ها و زیردوشی‌ها، و مرور موضوعات فنی مربوط به ملحقات محصولات بود.

جلسه مرور موضوعات فنی، با حضور دو نفر از مدیران ارشد شرکت سنی‌پلاستیک، به عنوان یکی از شرکت‌های تولیدکننده ملحقات محصولات چینی‌کُرد برگزار شد. در این جلسه علاوه بر معرفی ملحقات و ویژگی‌های آن‌ها، سرویسکاران چینی‌کُرد به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

سرویسکاران مجرب چینی‌کُرد

سرویسکاران مجرب چینی‌کُرد

توانمندی‌های تولید چینی‌کُرد

چینی‌کُرد بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی در ایران است. چند ویژگی زیر در چینی‌کُرد نشان از بزرگی و توانمندی در تولید چینی‌آلات بهداشتی دارد.

  • مساحت بزرگ کارخانه

از جمله مزیت‌های چینی‌کُرد، تعدد خطوط تولید و انبارهای بزرگ مواد اولیه است که از مساحت بزرگ کارخانه ناشی می‌شود. همچنین قابلیت افزایش ظرفیت تولید، به راحتی در چینی‌کُرد امکانپذیر است.

  • ماشین‌آلات منحصربفرد تولید

چینی‌کُرد با استفاده از دو تکنولوژی “ویتریوس” و “فایرکلی” در فرآیند تولید، توانمندی تولید محصولات سایز بزرگ و پیچیده را داراست. همچنین، علاوه بر چهار کوره تونلی، سه کوره شاتل نیز داراست که هم بر راندمان بالاتر و تولید مقرون به ‌صرفه‌تر تاثیر دارند و هم اثرات زیست‌محیطی ناشی از تولید را کاهش می‌دهند.

  • برنامه‌ریزی، طراحی و تولید به روز دنیا

استفاده از سیستم ERP به عنوان یک سیستم مدیریت کسب و کار، سیستم SAP به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های منابع انسانی یکپارچه در جهان، و بروزترین نرم‌افزارهای طراحی محصول، امکان رسیدن به بهره‌وری و نوآوری بیشتری را در چینی‌کُرد فراهم کرده است.

کارخانه چینی‌کُرد

کارخانه چینی‌کُرد

  • دانش فنی طراحی و ساخت محصولات پیچیده

امکان تولید محصولاتی مانند زیردوشی‌ها، روشویی‌های روکابینتی مسطح و روشویی‌های دیواری سایز بزرگ، نیازمند تخصص و مهارت بالایی در طراحی و تولید آن‌ها است. ابعاد بزرگ و سختی در تولید این محصولات با سطح صاف، صیقلی و بدون شیار، نیازمند تخصص بسیار بالایی است؛ توانمندی تولید این محصولات با سطح صاف، صیقلی و بدون شیار، چینی‌کُرد را در کنار برندهای برتر دنیا قرار داده است.

  • کیفیت برتر

علاوه بر زیبایی، کیفیت محصول نیز از جمله موارد مهمی‌ست که مورد توجه مصرف‌کنندگان چینی بهداشتی قرار می‌گیرد. استفاده از دستگاه‌های ابزار دقیق مخصوص صنعت سرامیک در آزمایشگاه چینی‌کُرد و آزمایش و کنترل کیفیت هر روزه مواد اولیه، و نظارت و کنترل کیفیت دقیق در تمام فرآیندهای تولید محصول از جمله لعاب‌زنی، درجه‌بندی، بسته‌بندی و غیره، منجر به کیفیت نهایی محصول و رضایت‌مندی مصرف‌کننده می‌شود.

موضوعات فنی مربوط به ملحقات

ملحقات مورد استفاده در محصولات چینی‌کُرد، از جمله مکانیزم‌ها، فلوترها و درب‌های دوبل، قطعاتی هستند که توسط کارخانه چینی‌کُرد تولید نمی‌شوند؛ بلکه توسط شرکت‌های دیگر همچون سنی‌پلاستیک تولید و روی محصولات چینی‌کُرد نصب می‌شوند.

مدیران شرکت سنی‌پلاستیک ضمن معرفی انواع محصولات خود در این گروه و ویژگی‌ها و کارکردهای آنان، به سوالات مطرح شده توسط سرویسکاران پاسخ دادند. همچنین سرویسکاران نکات فنی خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و به تبادل تجربیات خود پرداختند.

بازدید سرویسکاران از کارخانه چینی‌کُرد

بازدید سرویسکاران از کارخانه چینی‌کُرد

جلسه پرسش و پاسخ

در پایان بازدید از کارخانه و جلسه مرور موضوعات فنی، یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به تمامی سوالات سرویسکاران در ارتباط با محصولات، ملحقات و فرآیند خدمات مشتریان پاسخ داده شد.

بازدید از اماکن تاریخی کرمانشاه و همدان

بازدید از کوه بیستون کرمانشاه و گنجنامه همدان در برنامه این رویداد قرار داشت که با همراهی تعدادی از همکاران واحد بازاریابی و فروش شرکت چینی‌کُرد انجام شد.

سرویسکاران چینی‌کُرد

سرویسکاران چینی‌کُرد

جمع‌بندی

رویداد بازدید از کارخانه چینی‌کُرد و مرور موضوعات فنی مربوط به ملحقات محصولات چینی‌کُرد با حضور جمعی از سرویسکاران مجرب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت تا ۱ خرداد برگزار شد. سرویسکاران در این رویداد با چینی‌کُرد و توانمندی‌های تولید آن و همچنین واحد خدمات مشتریان چینی‌کُرد آشنا شدند. موضوعات فنی مربوط به ملحقات محصولات توسط دو نفر از مدیران ارشد شرکت سنی‌پلاستیک مرور شد. و در نهایت بازدید از اماکن تاریخی کرمانشاه و همدان و گشت در بازار کرمانشاه، حسن ختام این رویداد بود.

 

جهت تماس با مرکز خدمات مشتریان می‌توانید از طریق تلفن‌های زیر با همکاران ما در ارتباط باشید.

۰۲۱۸۳۵۲۳۳۳۳ (داخلی ۳)  و  ۰۹۱۰۱۳۵۵۲۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *